Strona główna Strona główna » Komu pomagamy

Komu pomagamy

• Pomagamy zarówno chorym dzieciom jak i osobom dorosłym, aby nie tylko ułatwić im kontynuację leczenia ale w miarę naszych i medycznych możliwości spróbować rozwiązać problem zdrowotny definitywnie. Często jest tak, że rodzina chorego pomimo podjęcia kosztownego leczenia nie posiada środków na jego dokończenie. W ten sposób długotrwałe wysiłki mogą nie przynieść skutku.

Jak  do  tej pory sfinansowaliśmy zakup specjalnych okularów korekcyjnych dla niepełnoprawnego od urodzenia Grzegorza, pokryliśmy koszt turnusu rehabilitacyjnego dla głuchoniemej od urodzenia Małgosi. Pokryliśmy również koszty leczenia Wiktorii dotkniętej rzadką i bardzo bolesną chorobą skóry oraz pokrywamy koszty rehabilitacji Kariny po operacji raka skóry.

• W 2018 roku Fundacja rozszerzyła działania o utworzenie programu stypendialnego promującego talenty i wybitnie uzdolnione dzieci i młodzież z ubogich rodzin. Zachęcamy do składania wniosków o przyznanie stypendium. Zasady poprawnego przygotowania wniosków określa REGULAMIN PROGRAMU STYPENDIALNEGO FUNDACJI SPECJAŁ. Wnioski wraz z wymaganymi dokumentami należy składać pisemnie na adres:Fundacja Specjał ul. Ciepłownicza 8, 35-322 Rzeszów z dopiskiem „Program Stypendialny”. Informację, o terminie składania wniosków o udzielenie stypendium w danym roku Fundacja Specjał zamieszcza na swojej stronie internetowej.

Podanie o udzielenie pomocy 2020

Podanie o udzielenie pomocy 2020 Podanie o udzielenie pomocy 2020 (34.3 kB)

Pobierz wniosek o udzielenie stypendium

Wniosek program stypendialny.pdf Wniosek program stypendialny.pdf (505.2 kB)