SPRAWOZDANIE ZA ROK 2017 Z DZIAŁALNOŚCI FUNDACJI SPECJAŁ

2018-06-14 13:35

Z całego serca w imieniu Fundacji Specjał i jej podopiecznych dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy przekazali nam 1% podatku za rok 2017! Dzięki Państwa wsparciu będziemy mogli pomóc większej ilości chorych dzieci i osobom znajdującym się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej i materialnej.

Tymczasem poniżej zamieszczamy sprawozdanie finansowe oraz merytoryczne za rok 2017.

Pragniemy, aby Fundacja Specjał mogła odpowiedzieć na każdą prośbę o wsparcie, ale do tego potrzebujemy środków finansowych. Dlatego serdecznie dziękujemy za Państwa pamięć, hojność i dobre serce. Dołożymy wszelkich starań, aby ofiarowane przez Was środki zostały wykorzystane wyłącznie z korzyścią dla osób potrzebujących wsparcia. Dziękujemy za dotychczasową pomoc i prosimy o dalsze wsparcie.