PRZEKAŻ 1% PODATKU NA FUNDACJĘ SPECJAŁ

2019-01-24 08:51

Pamiętaj – rozliczając swój PIT możesz wspomóc FUNDACJĘ SPECJAŁ dzięki przekazaniu 1% podatku. Osoby, które zechcą przekazać 1% swojego podatku dochodowego na rzecz FUNDACJI SPECJAŁ, proszone są o wskazanie w formularzu PIT naszej Fundacji poprzez wpisanie nazwy:

FUNDACJA SPECJAŁ
Nr KRS:
0000373138

Jednocześnie informujemy, że od dnia 01.01.2019r. nastąpiła zmiana w kwestii rozliczeń  PIT-37 za rok 2018r.

Krajowa Administracja Skarbowa rozliczy zeznanie roczne, które będzie dostępne od dnia 15 lutego 2019r. W serwisie „Twój e-PIT” w zakładce www.finanse.mf.gov.pl. Podatnik będzie mógł zaakceptować wersję przygotowaną przez urząd lub wejść w deklarację i poprawić dane.

W przypadku skorzystania z rozliczenia podatku w wersji elektronicznej zwracamy się do Państwa o zweryfikowanie nr KRS Organizacji Pożytku Publicznego wskazanego w rozliczeniu PIT

Aby to zrobić należy wejść w formularz i zmienić nr KRS Organizacji Pożytku Publicznego wskazany w rozliczeniu.

Serdecznie dziękujemy tym, którzy zdecydują się na wsparcie NASZEJ FUNDACJI SPECJAŁ !!