LICYTACJA RZEŹB I OBRAZÓW NA WRZEŚNIOWEJ BIESIADZIE HANDLOWEJ SPECJAŁ

2015-09-06 11:41

Fundacja Specjał uczestniczyła w biesiadzie handlowej która odbyła się dnia 4 września 2015 roku w Dworze Ostoya w Jasionce koło Rzeszowa. W trakcie biesiady przeprowadzono licytacje rzeźb i obrazów. Środki zebrane podczas wydarzenia zasiliły konto Fundacji.

Prezentacje ofert 100 producentów, atrakcyjne promocje, kuszące degustacje, a wreszcie integracja i rozmowy w kuluarach – tak w wielkim skrócie można opisać Biesiadę Handlową, która odbyła się dnia 4 września 2015 r. Miejscem spotkania był ponownie Dwór Ostoya w Jasionce koło Rzeszowa.

Tradycyjnie Fundacja Specjał uczestniczyła w biesiadzie podczas której odbyły się licytacje m.in. rzeźb i obrazów. Środki zebrane podczas wydarzenia zasiliły konto Fundacji.