FUNDACJA SPECJAŁ NA TARGACH

2016-12-27 08:59

To już 5 rok działalności charytatywnej Fundacji Specjał. Mamy przyjemność ogłosić, iż do grona instytucji wspierających naszą działalność dołączył klub Asseco Resovia Rzeszów, który został ambasadorem naszej Fundacji! Mistrzowie Polski, utożsamiając się z naszymi celami i zadaniami, będą wspierać i promować naszą działalność.

W dniach 3-4 listopada 2016 r., podczas Targów GK Specjał, wspomogliście nas Państwo poprzez zakup prac wykonanych przez osoby niepełnosprawne. Serdeczne podziękowania kierujemy do osób, które wzięły udział w licytacji trzech obrazów podczas bankietu w Hotelu Rzeszów. Łączna kwota uzyskana z licytacji wyniosła 3450 zł i w całości zostanie przekazana na leczenie i rehabilitację chorych dzieci. Dziękujemy również tym, którzy zdecydowali się zaufać nam i przekazali 1proc. swojego podatku dla podopiecznych naszej organizacji! Kwota, którą przekazały nam urzędy skarbowe wyniosła 5 747,10 zł.

Dzięki Waszemu wsparciu możemy wspólnie pomagać osobom dotkniętym przez los chorobą. Wasza pomoc umożliwi naszym podopiecznym kontynuowanie rehabilitacji, zakup sprzętu rehabilitacyjnego oraz zakup leków. Zapewniamy, iż pieniądze, które zgromadziliśmy zostaną przekazane zgodnie z naszym statutem na pomoc potrzebującym dzieciom. Z wszystkich pozyskanych przez nas środków rozliczać się będziemy w sprawozdaniu merytorycznym i finansowym za rok 2016.

Jednocześnie zachęcamy osoby potrzebujące wsparcia finansowego dla chorych i niepełnosprawnych dzieci do składania wniosków o udzielenie pomocy.