Strona główna Strona główna » Komu pomagamy

Komu pomagamy

Pomagamy zarówno chorym dzieciom jak i osobom dorosłym, aby nie tylko ułatwić im kontynuację leczenia ale w miarę naszych i medycznych możliwości spróbować rozwiązać problem zdrowotny definitywnie. Często jest tak, że rodzina chorego pomimo podjęcia kosztownego leczenia nie posiada środków na jego dokończenie. W ten sposób długotrwałe wysiłki mogą nie przynieść skutku.

Jak do tej pory sfinansowaliśmy zakup specjalnych okularów korekcyjnych dla niepełnoprawnego od urodzenia Grzegorza, pokryliśmy koszt turnusu rehabilitacyjnego dla głuchoniemej od urodzenia Małgosi. Pokrywamy również koszty leczenia Wiktorii dotkniętej rzadką i bardzo bolesną chorobą skóry oraz pokrywamy koszty rehabilitacji Kariny po operacji raka skóry.

Pobierz wniosek o udzielenie pomocy

Pismo o udzielenie pomocy Pismo o udzielenie pomocy (129.0 kB)

projekt i realizacja baudesign.pl